Váš košík je prázdný.

Hlavní stránka \ Firemní profil

Firemní profil

LDSZ Kft. je jedním z předních distributorů CCTV systémů v Maďarsku. Již od roku 1993 poskytujeme široké spektrum bezpečnostních řešení. Exportujeme naše výrobky do jiných zemí střední Evropy a v roce 2011 jsme otevřeli pobočku v Praze.

LDSZ Kft. je domovem prestižní značky IdentiVision, která se pyšní mnoha populárními produkty se zajímavými vlastnostmi a dlouhou zárukou. Hlavním cílem značky IdentiVision a její produktové řady pro bezpečnostní video je identifikace narušitele.

CCTV produkty značky IdentiVision mají nejlepší poměr cena/výkon na trhu. V její nabídce lze najít vnitřní i vnější kamery vyšší střední třídy, objektivy, D1 realtime DVR zařízení, příslušenství (Coax/UTP převodníky, napájecí zdroje, kryty atd.). Všechny produkty sledují nejnovější trendy a výroba je pod pravidelnou kontrolou kvality. Navzdory vysoké kvalitě produktů je jejich cena velmi příznivá.

V roce 2012 plánujeme uvést novou 2 MP, FULL HD IP kameru a software pro záznam s rozsáhlými možnostmi analýzy videa.

Jednou z důležitých komponent profesionálního CCTV systému je odpovídající bezšumový napájecí zdroj. Dále se v naší nabídce nacházejí solární napájecí zdroje, díky tomu mohou zákazníci instalovat systémy CCTV nebo zabezpečovací systémy prakticky kdekoli.

Při tvorbě produktového portfolia bereme velmi vážně požadavky trhu a nabízíme produkty v rozmezí od ekonomické série po výrobky vybavené nejnovější technologií SONY EFFIO DSP.

Naše produkty mají certifikáty CE a RoHS.

Našim klientům poskytujeme technickou podporu i po prodeji zboží, v případě problému při montáži nemusí situaci řešit sami.

Vážení zákazníci, rádi pomůžeme s instalací elektronického zabezpečovacího a kamerového systému, případně s připojením na PCO. Naše produkty, ale zabezpečovací systémy jiných výrobců si nyní můžete nechat nainstalovat přímo od odborníka, se kterým spolupracujeme a kterého tímto doporučujeme pro oblast Prahy a Středočeského kraje. Návrh a profesionální montáž Vám zajistí:

Ivan Hruška
Střížkovská 434/31
180 00, Praha 8
+420 775 149 388
www.allarm.cz

V naší pražské pobočce je zákazníkům k dispozici manažer prodeje, asistentka prodeje a inženýr pro technickou podporu. Při koupi produktů od LDSZ tak nevolíte jen kvalitu, ale také profesionální podporu a poradenství od našeho týmu zkušených odborníků. V případě výskytu problému je prioritou našeho týmu Vám poradit tak, aby Váš systém byl co nejdřív opět plně funkční.

Naši zkušení inženýři pro Vás připravují instalační manuály tak, abyste měli k dispozici potřebné a ověřené informace o produktu. Do manuálů také vkládáme všechny informace, které získáváme při instalacích a školeních, takže jsou pro zákazníky opravdovou pomocí. Závady na našich výrobcích opravujeme ve vlastním servisu. Parametry, které uvádíme v manuálech, jsou ověřovány spolehlivými měřicími přístroji, takže v ně můžete mít plnou důvěru.

Naši zákazníci cítí, že jsou pro nás na prvním místě. Plně se věnujeme všem, kdo s námi chtějí obchodovat, a děláme, co můžeme, abychom jim pomohli vyřešit jejich individuální problémy. Proto jsme přeložili firmware našich DVR do 13 jazyků (Čeština, Maďarština, Angličtina, Finština, Francouzština, Němčina, Řečtina, Italština, Polština, Portugalština, Ruština, Španělština, Turečtina). Prospekty a manuály jsou k dispozici v angličtině, maďarštině, češtině a ruštině, další jazyky budou přibývat při vstupu na konkrétní trhy.

Jako držitel certifikátu ISO 9001 je provozovna Alarmsvět zavázána poskytovat prvotřídní služby v oblasti distribuce CCTV systémů. Naše společnost je hrdá na to, že může nabídnout kvalitní produkty a nejvyšší standart služeb při zajištění profesionálních podpory a pomoci pro všechny zákazníky.

Naše pobočka sídlí v srdci Evropy, s vynikajícím logistickým střediskem a to ve městě Praze, kde je také showroom s našimi produkty a školící středisko denně dostupné zákazníkům. Praha – jedno z nejkrásnějších měst světa – tvoří skvělou logistickou základnu, která umožňuje poslat objednávku s doručením další den po celé Evropě. Tříletá záruka dokazuje vysokou spolehlivost našich produktů. Jsme tzv. One Stop Shop, což znamená, že u nás zákazník koupí vše, co je potřeba pro vybudování CCTV systému. Naši partneři mohou objednat vše potřebné přímo u nás a nemusí navštěvovat další obchody, ušetří tedy čas, administrativu i poštovné. Pokud nenajdete v naší nabídce produkt, který potřebujete, dejte nám to vědět a Vám ho seženeme.

Čeští a slovenští zákazníci mohou objednávat přímo přes e-shop www.alarmsvet.cz

Kromě CCTV systémů distribuujeme také EZS.